Rozhovor


Rozhovor s šéfkuchařem Café Colore a Bubble Lounge panem Lubošem Leopoldem

Jak se rozeznává žrout od labužníka?

"Žrout si nevybírá, žrout sní cokoliv a smíchá to klidně všechno dohromady... Labužník už je v jídle zběhlý, vybírá si, co mu chutná, co mu voní..."

Můžete mi přiblížit, kde právě děláme rozhovor? 
"Jsme v Bubble Lounge, v prostoru zaměřeném na šampaňské a bublinky. Vaříme tu i jehněčí, mušle svatého Jakuba, nebo lanýže. Přitom jsou naše ceny přijatelné  téměř pro každého. Café Colore je s restaurací Bubble Lounge propojená dveřmi. V Bubble Lounge si hraju na šéfa, v Café Colore jsem šéfo-kuchař. Café Colore je pro širokou veřejnost,- ráno si dáte snídani, potom dortík a můžete zůstat klidně do věčera. Dortíky tu děláme sami, všechno až na vyjímky si vyrábíme sami a čerstvé. Máme tu cukrářku i pekařku, která peče vlastní chleby, zásadně nepoužíváme polotovary."


Proč jste si vybral Pasta Fidli?
"My tu máme všechno čerstvé, začínali jsme s čerstvými těstovinami, dnes máme na jídelním lístku pět jídel z čerstvých těstovin, aby milovník těstovin mohl přijít pět dní za sebou a dát si pokaždé něco jiného. Proč máme čerstvé těstoviny právě od Vás? Protože jsou dobré. Dokonce jsme vozili čerstvé těstoviny z Itálie, zkoušeli jsme všechno možné, i mražené čerstvé těstoviny, dováželi nám je, a nakonec rádi Vaříme Pasta Fidli."

Jak poznáte kvalitní suroviny?
"Kvalitní suroviny poznáme to podle toho jak se chovají, ať už jde o máslo, mléko, vajíčka nebo právě o těstoviny. A proč v Café Colore a Bubble Lounge vaříme čerstvé těstoviny Pasta Fidli? Protože používáte vysoce kvalitní semolinovou mouku - proto je i Vaše kvalita pořád skvělá."
 


TĚSTOVINOVÝ SALÁT S KREVETAMI A GARNELOU - RECEPT Z CAFé COLORE a Bubble Lounge


 

Salát:

těstoviny, šalotka, jedna malá, česnek jeden až dva stroužky, krevety malé, garnela na dekoraci, sůl, pepř, olivový olej, kopr, šafrán, maličko vína, citronová, nebo limetková šťáva.


Doba přípravy 10 minut
vhodné pro labužníky
delikatesa z mořských plodů


recept pro Pasta Fidli připravil šéfkuchař Café Colore a Bubble Lounge pan Luboš Leopold

 

 

 

 

 

 

 

Těstoviny Pasta Fidli

CHCETE VĚDĚT, CO NOVÉHO NABÍZÍME?
Zadejte email, na který můžeme informace pravidelně zasílat.


 

PŘEHLED SORTIMENTU A CENÍK

ceník pro spotřebitele