O projektu

VÝROBNA ČERSTVÝCH TĚSTOVIN PASTAFIDLI

Vznikli jsme před 5,5 lety, abychom vytvořili nová pracovní místa pro lidi s handikepem. Chtěli jsme dokázat, že i postižení lidé dokáží uspět na komerčním thu a vyrábět špičkové výrobky.

To se nám podařilo. Jsme 2 na české trhu a máme okruh pravidelných zákazníků z řad špičkových restaurací a hotelů, maloobchodů, kteří milují naše těstoviny.

Naším provozem již prošlo 11 handikepovaných osob a musíme říci, že všichni byli a jsou úžasní. Pracovní místa se nám daří dlouhodobě udržet, i když to v dnešní době není vůbec jednoduché. Přesto ale věříme, že v naší práci jdeme správnou cestou, když vytvářením pracovních příležitostí podporujeme naše zaměstnance v samostatnosti a zbavujeme je tak absolutní závislosti na sociálních dávkách a podporách. Trvalá práce zlepšuje i jejich zdraví a umožňuje jim možná poprvé v životě zažít úspěch a pocit, že něco dokázali.

A to je přece pro každého člověka důležité!

 

V průběru let 2017 a 2018 jsme rozšířili provoz, díky grantům z EU jsme si mohli nakoupit nové stroje na výrobu plněných těstovin a bramborových noků.

V roce 2019 se chceme zaměřit na výrobu až 11 druhů pest a vzdělávání našich zaměstnanců. Již jsme se na trhu etablovali firma se stabilizovala a tudíž bychom se rádi zaměřili na zkvalitňování kvalifikace našich zaměstnanců jak z řad handikepovaných tak i ostatních. 

Tak nám držte palce, ať vymyslíme opět jedinečné receptury, které česká gastronomie ještě neviděla.

Budeme rádi, když nás podpoříte. A to především tím, že o nás řeknete dalším lidem. Každý získaný zákazník, jak z řad spotřebitelů, maloobchodů tak i restaurací a hotelů, je pro nás důležitý.

Motto našeho projektu: "Zaměstnání je nejlepší ochrana před sociálním vyloučením.“

 

 
Těstoviny Pasta Fidli

CHCETE VĚDĚT, CO NOVÉHO NABÍZÍME?
Zadejte email, na který můžeme informace pravidelně zasílat.


 

OBJEDNÁVEJTE ON-LINE
jednoduše a rychle pomocí našeho nového objednávkového formuláře >>